Adverteerders Brökwagters Bukske 2018

Drukkerij Tonnaer – www.meerdandrukkers.nl
Ivan’s Woodwork – www.ivanswoodwork.nl
Clement Metaal & Techniek – www.clement-weert.nl
Grosfeld Interieurbouw, Timmerwerken en Trappen, – www.grosfeld-interieurbouw.nl
Gerits Timmerwerken – www.timmerbedrijfgerits.nl
Bart Bloemwerken, www.bartbloemwerken.nl
John van der Feesten Dranken en Party-rent
John Grein Schildersbedrijf – www.schildersbedrijfweert.nl
Made by Sacha!, www.madebysacha.com
Haarverzorging Saes
Apotheek Boshoven B.V.
Schreven Penders Timmerbedrijf – www.schreven-penders.nl
Adriaens Molenbouw Weert bv – www.adriaensmolenbouw.nl
Your Concept Full-service Internet – www.yourconcept.nl
Dave Slot Tuinen, www.daveslottuinen.nl
Pro-Light, www.pro-light.nl
Mertens Meubelstoffering – www.mertensweert.nl
Peeters Cooltech Airconditioning – www.peeters-cooltech.nl
Veugelers Bouwservice – info@veugelersbouwservice.nl
Cafetaria JACO, www.cafetariajaco.nl
Expert Lambers – www.expert.nl/nederweert
Vos Bouwservice
Meubel Nieuwe Stijl – www.meubelnieuwestijl.nl
Kapsalon Marlie
Tuincentrum “’t Tunnelke”, www.tunnelke.nl
Donkers Bouwservice – www.bouwbedrijfdonkers.nl
Maarten Prinsen, maarten.prinsen@gmail.com
Kapsalon Wolter
Conta-Clip, www.conta-clip.nl
Autobedrijf Jan Greijmans B.V. – www.mazdagreijmans.nl
Sjef Smeets B.V. Schildersbedrijf, Glashandel, Woninginrichting, – www.sjefsmeets.nl
Garage Bongers V.O.F. – www.garagebongers.nl
Café-zaal Dennenoord
Eetcafé De Apostel – www.eetcafedeapostel.nl
Restaurant “De Wildenberg” – www.goudreinetweert.nl
PAFRA Binnen- en buitentegels – www.pafrategels.nl
Beauty 4 You Hairstudio – www.beauty4youweert.nl
Hondenuitlaatservice FF SNUF LL – www.ffsnufll.nl
De Sluis, www.desluis.nl
Hannelore Meens Voetverzorging
De Gaper Drogisterij en Parfumerie
Le Type Damesmode, www.letype.nl
Café Aod Bosseve, www.aodbosseve.nl
Multisign2 Belettering en Vormgeving – www.multisign2.nl
Hubo de Koster, stramproy@hubo.nl
Nijs Zonwering, www.nijszonwering.nl
Pedicure- en Schoonheidssalon Paula Aspers
AutoFirst Pascal Knapen, www.apkweert.nl
The athlete’s foot – www.theathletesfoot.nl
Kupers, www.kupers.nu
Glazenier Jo Linders
Elektro Peulen B.V., www.peulenbv.nl
Aspers Installatietechniek – www.aspersinstallatietechniek.nl
Frans Ogier Tweewielers – www.fransogier-2wielers.nl
Boomkwekerij Jan Winkelmolen
Wijnhuis Beaugrim, www.beaugrim.nl
Allround Kapsalon Hair‘nStyle – www.hairnstyle.nl
Richard van Alphen Tweewielers – www.richardvanalphen.nl
Las- en Constructiebedrijf Eric Kuepers
Peter Stultiëns Profile Tyrecenter – www.profiletyrecenter.nl
Koser Montage B.V., www.koser.nl
JUMBO Heerschap, www.jumboheerschap.nl
Eric Mertens Optiek – www.ericmertensoptiek.nl
KNEEPKENS Automaterialen – www.kneepkens-weert.nl
Baens Metaal Techniek – www.baensmetaaltechniek.nl
R.T. Dakservice – richardtimmermans66@hotmail.com
Elektro Aspers Peulen – www.elektroasperspeulen.nl
Schoonheidssalon Esperance – www.schoonheidssalon-esperance.nl
Stephan Laenen Makelaardij, www.laenen.nl
Lako B.V., www.lakoweert.nl
Lammers Beton, www.lammersbeton.nl
Fysiotherapie Boshoven – www.fysiotherapieboshoven.nl
Cafetaria / IJssalon Smulhoven
René Dwars Makelaardij, www.renedwars.nl
Aben & Slag Advocaten, www.abenslag.nl
Becs IT Services, www.becs.nl
IJzerhandel Gruythuysen B.V. – www.gruyhuysen.nl
Hoveniersbedrijf Ogier – ingridogier@gmail.com
Dames-en Herenkapsalon Happy Hair
Gebr. Barents, Stukadoors- & Afbouwbedrijf, www.gebrbarents.nl
Rens Lemmers Verhuur, www.renslemmersverhuur.nl
Wilma’s Nail Studio, wilmasnailstudio@gmail.com
Peter van Aubel Gas & Lastechniek, www.aubel-glt.nl
Adminsitratie- en Adviesburo Noord-Brabant B.V., www.anb.nl
Notariaat Oldenampsen, www.notariaatoldenampsen.nl
Café ’t Swaentje
Huijerjans Klussenbedrijf Weert, www.hkweert.nl
Café Tramhalt
Paardensportcentrum Laar
LifeStyle health & prevention Weert, www.lshp-weert.nl
Edith Rietra, Praktijk voor fysiotherapie, www.fysiotherapierietra.nl
Giel Ogier Elektro, www.ogier-weert.nl
YOU2YOU Tweedehands Kinder- & Damesmode, m.verkennis@home.nl
Bakker Vries, www.bakkervries.nl
Fourtress, www.fourtress.nl
Meubelstoffeerderij P. Konings, www.konings-weert.nl
Ton van Haperen Grondwerken & Machineverhuur
Drogisterij ‘De Vijzel’
Siddu Metselwerken, www.siddumetselwerken.nl
Eterpol BV, www.eterpol.nl
Roel Litjens Tuinen, www.roellitjenstuinen.nl
WeerterHeideVlees, www.weerterheidevlees.nl
Café-zalen “Bee-j Bertje”, www.beejbertje.nl
Hewo Raamdecoratieshop, www.raamdecoratieshop.nl
SCX Solar, www.scx-solar.eu
Rabobank, www.rabobank.nl/weert
BMN | BOUWMATERIALEN, www.bmn.nl
Mykonos, Grieks specialiteiten restaurant, www.restaurantmykonosweert.nl
Confectie & Borduur Atelier Kursten-Verhagen, www.kurstenconfectie.nl
Bonten administratie, belastingen & advies, www.bonten-advies.nl
Jongen financieel, www.jongenfinancieel.nl
Wullems Constructie & Plaatwerken, www.wullems.nl
SmitsVandenBroek Adviseurs | Accountants, www.smitsvandenbroek.nl
Huisdierenhotel De Hegge, www.dehegge.nl
Piante Di Domani Tuinplantengroothandel,  www.piantedidomani.nl
Alvado Bedrijfskleding B.V., www.alvado.nl /www.verzorgingskleding.nl
Metaalcenter Driessen B.V., www.mcdriessen.nl
BCM Music Systems, www.bcmmusic.nl
L.R. Montagebedrijf, loekramaekers@kpnmail.nl
Casa Domani Meubelagenturen, www.casadomani.nl
Instant Beauty Nagelstyling en permanente make-up, www.instantbeauty.nl
Wasmachine Reparatie Service Weert
XXL Security Services / XXL Traffic,  www.xxl-security.nl
Gielis & Lenaers, Accountants en Belastingadviseurs, www.gielislenaers.nl
Carool Platteel Hair & Beauty
Zuiderhuis Isidorus, Verzekeringen, Hypotheken en Bankzaken, www.zuiderhuis.nl
Dakdekkersbedrijf Willems, www.dakdekkerlimburg.nl
Andy Tullemans Constructie-Plaatwerk BV, www.tullemans.nl
Buco Wooncentrum, www.buco-wooncentrum.nl
Nieuwesteeg Montage & Electro, www.nieuwesteegmontage.com
AD Autobedrijf ANW auto’s, www.anwautos.nl
Zaal Don Bosco, www.zaaldonbosco.nl
Timmerbedrijf Weert, www.timmerbedrijfweert.com
Raaijmakers Tegelwerken,
De Soos, www.desoosweert.nl
Keukenstudio op maat, www.keukenstudioopmaat.nl
CS Bewindvoering,
Tonnaer, meer dan drukkers, www.meerdandrukkers.nl

  • V.V. de Brökwagters