VASTELAOVENDJVEREINIGING

BOSSEVE / WIEËRT

Anno 1963

VASTELAOVENDJVEREINIGING

BOSSEVE / WIEËRT

Anno 1963

ADVERTIEËRDERS ‘t Brökwagtersbukske 2022

icoon-brokwagters-rood

Litjens Vormgeving, info@litjensvormgeving.nl

John van der Feesten Dranken en Party-rent, www.vanderfeesten.nl

Luijkx Financiële Planning

Ivan’s Woodwork, www.ivanswoodwork.nl

Boerderijwinkeltje Boshoven

Gerits Timmerwerken, www.timmerbedrijfgerits.nl

Apotheek Boshoven B.V., apotheekboshoven.leef.nl

Schreven Penders Timmerbedrijf, www.schreven-penders.nl

Adriaens Molenbouw Weert bv, www.adriaensmolenbouw.nl

Made by Sacha!, www.madebysacha.nl

Piante Di Domani Tuinplantengroothandel, www.piantedidomani.nl

Restaria JACO, www.restariajaco.nl

Your Concept Full-service Internet, www.yourconcept.nl

Dave Slot Tuinen, www.daveslottuinen.nl

Woningkeur Weert, www.woningkeurweert.nl

Vleeshouwers Dakwerken, www.vleeshouwersdakwerken.nl

Multisign Belettering en Vormgeving, www.multisign.nl

Ton van Haperen Grondwerken & Machineverhuur

Pedicure- en Schoonheidssalon Paula Aspers

Elektro Aspers Peulen, www.elektroasperspeulen.nl

Beau Home, www.beauhome.nl

WeerterHeideVlees, www.weerterheidevlees.nl

Tuincentrum “’t Tunnelke”, www.tunnelke.nl

Autobedrijf Jan Greijmans B.V., www.mazdagreijmans.nl

Aspers Installatietechniek, www.aspersinstallatietechniek.nl

Luncherie Wi-j ésj?, (via Facebook)

Synergiec, www.synergiec.nl

Elektro Peulen B.V., www.peulenbv.nl

Van Deuren Installatie- & onderhoudsbedrijf, www.installatiebedrijfvandeuren.nl

Metaalcenter Driessen B.V., www.mcdriessen.nl

SmitsVandenBroek Adviseurs | Accountants, www.smitsvandenbroek.nl

PAFRA Binnen- en buitentegels, www.pafrategels.nl

Kupers, www.kuperstouringcars.nl

De Soos, www.desoosweert.nl

VIABASSIE Spelverhuur, www.viabassie.nl

Bonten administratie, belastingen & advies, www.bonten-advies.nl

Frans Ogier Tweewielers, www.fransogier-2wielers.nl

Garage Bongers V.O.F., www.garagebongers.nl

Keukenstudio op maat, www.keukenstudioopmaat.nl

Bakker Vries, www.bakkervries.nl

Notariaat in de Tiendschuur, www.notariaatindetiendschuur.nl

Peeters Cooltech Airconditioning, www.peeters-cooltech.nl

Lammers Beton, www.lammersbeton.nl

Dwars Makelaars BV, www.dwarsmakelaars.nl

L.R. Montagebedrijf, loekramaekers@kpnmail.nl

PLB Sound & Light, www.plbsound.nl

Meubelstoffeerderij P. Konings, www.konings-weert.nl

Las- en Constructiebedrijf Eric Kuepers

Café Aod Bosseve, www.aodbosseve.nl

SOLARMUNDO,duurzaamadviesbureau, www.solarmundo.nl

Sjef Smeets B.V. Schildersbedrijf, Glashandel, Woninginrichting, www.sjefsmeets.nl

Stephan Laenen Makelaardij, www.laenen.nl

Kapsalon Marlie

IJzerhandel Gruythuysen B.V., www.gruyhuysen.nl

Becs IT Services, www.becs.nl

Wandel- & Fietscafé Peerkesbosch, www.peerkesbosch.nl

Dames-en Herenkapsalon Happy Hair

Hubo de Koster, stramproy@hubo.nl

Gielis & Lenaers, Accountants en Belastingadviseurs, www.gielislenaers.nl

Expert Nederweert, www.expert.nl/nederweert

Vos Bouwservice

ROVO Houthandel – Bouwmaterialen, www.rovohout.nl

Clement Group, www.clement-weert.nl

Hewo Raamdecoratieshop, www.raamdecoratieshop.nl

Maarten Prinsen, maarten.prinsen@gmail.com

Kapsalon Wolter

Conta-Clip, www.conta-clip.nl

Peter van Deuren Administratie & Belastingadvies, www.vandeurenab.nl

Buco Wooncentrum, www.buco-wooncentrum.nl

Autoservice Pascal Knapen, www.apkweert.nl

Kefee de Hermeni-j, cafedeharmonie.nl

Ambiance Events evenementenbureau, www.ambianceevents.nl

Huijerjans Klussenbedrijf Weert, www.hkweert.nl

Roel Litjens Tuinen, www.roellitjenstuinen.nl

Beautiek Esperance, www.schoonheidssalon-esperance.nl

Café Tramhalt, tramhaltweert.nl

Paardensportcentrum Laar, www.paardensportcentrumlaar.nl

Rens Lemmers Verhuur, www.renslemmersverhuur.nl

Boomkwekerij Jan Winkelmolen, janwinkelmolen.nl

Peter van Aubel Gas &  Lastechniek, www.aubel-glt.nl

Peter Stultiëns Banden BV, www.stuband.nl

Casa Domani Meubelagenturen, www.casadomani.nl

Instant Beauty Nagelstyling en permanente make-up, www.instantbeauty.nl

Wasmachine Reparatie Service Weert

BCM Music Systems, www.bcmmusic.nl

Carool Platteel Hair & Beauty (via Facebook)

Café-zalen “Bee-j Bertje”, www.beejbertje.nl

Administratiekantoor Weert.com, www.administratiekantoorweert.com

Huisdierenhotel De Hegge, www.dehegge.nl

Bart Bloemwerken, www.bartbloemwerken.nl

Alvado Bedrijfskleding B.V., www.alvado.nl / www.verzorgingskleding.nl

Donkers Bouwservice, www.bouwbedrijfdonkers.nl

Timmerbedrijf Weert, www.timmerbedrijfweert.com

BMN | BOUWMATERIALEN, www.bmn.nl

Living 63 Dameskleding/Woonaccessoires (via Facebook)

Eetcafé De Apostel, www.eetcafedeapostel.nl

KNEEPKENS Automaterialen, www.kneepkens-weert.nl

Baens Metaal Techniek, www.baensmetaaltechniek.nl

Ontzorgkracht, Peggy Curvers, www.ontzorgkracht.nl

Wijnhuis Beaugrim, www.beaugrim.nl

Zuiderhuis, www.zuiderhuis.nl

Raaijmakers Tegelwerken

Hannelore Meens Voetverzorging

Grosfeld Interieurbouw, Timmerwerken en Trappen, www.grosfeld-interieurbouw.nl

Wullems Constructie & Plaatwerken, www.wullems.nl

Eric Mertens Optiek, www.ericmertensoptiek.nl

Fysio LifeStyle Weert, www.lshp-weert.nl

Edith Rietra, Praktijk voor fysiotherapie, www.fysiotherapierietra.nl

Fourtress, www.fourtress.nl

Confectie & Borduur Atelier Mia Kursten-Verhagen, www.kurstenconfectie.nl

Gebr. Barents, Stukadoors- & Afbouwbedrijf, www.gebrbarents.nl

FYSIOPARK Boshoven, www.fysioparkboshoven.nl

BLOOMM Coaching, www.bloommcoaching.nl

Cafetaria / IJssalon Smulhoven

PIMS Traprenovatie & Timmerwerken, www.traprenovatie-weert.nl

ANW auto’s, www.anwautos.nl

Zaal Don Bosco, www.zaaldonbosco.nl

icoon-brokwagters-rood