VASTELAOVENDJVEREINIGING

BOSSEVE / WIEËRT

Anno 1963

VASTELAOVENDJVEREINIGING

BOSSEVE / WIEËRT

Anno 1963

ADVERTIEËRDERS ‘t Brökwagtersbukske 2021

icoon-brokwagters-rood

B-mediagroep - www.bmediagroep.nl

Clement Group - www.clement-weert.nl

Luijkx Financiële Planning

Ivan’s Woodwork - www.ivanswoodwork.nl

John van der Feesten Dranken en Party-rent - www.vanderfeesten.nl

Gerits Timmerwerken - www.timmerbedrijfgerits.nl

Apotheek Boshoven B.V. - apotheekboshoven.leef.nl

Schreven Penders Timmerbedrijf - www.schreven-penders.nl

Adriaens Molenbouw Weert bv - www.adriaensmolenbouw.nl

Piante Di Domani Tuinplantengroothandel - www.piantedidomani.nl

Made by Sacha! -  www.madebysacha.nl

Beauty 4 You Hairstudio - www.beauty4youweert.nl

Administratiekantoor Weert.com - www.administratiekantoorweert.com

Your Concept Full-service Internet -  www.yourconcept.nl

Dave Slot Tuinen - www.daveslottuinen.nl

Restaria JACO - www.restariajaco.nl

Hannelore Meens Voetverzorging

Café-zalen “Bee-j Bertje” - www.beejbertje.nl

Ton van Haperen Grondwerken & Machineverhuur

Woningkeur Weert - www.woningkeurweert.nl

Veugelers Timmerwerken - info@veugelersbouwservice.nl

Multisign2 Belettering en Vormgeving - www.multisign2.nl

Mertens Meubelstoffering - www.mertensweert.nl

Beau Home - www.beauhome.nl

Tuincentrum “’t Tunnelke” - www.tunnelke.nl

WeerterHeideVlees - www.weerterheidevlees.nl

BCM Music Systems - www.bcmmusic.nl

Autobedrijf Jan Greijmans B.V. -  www.mazdagreijmans.nl

Aspers Installatietechniek - www.aspersinstallatietechniek.nl

Luncherie Wi-j ésj?, (via Facebook)

Andy Tullemans Constructie-Plaatwerk BV - www.tullemans.nl

Elektro Peulen B.V. - www.peulenbv.nl

SmitsVandenBroek Adviseurs | Accountants - www.smitsvandenbroek.nl

PAFRA Binnen- en buitentegels - www.pafrategels.nl

Sjef Smeets B.V. Schildersbedrijf, Glashandel, Woninginrichting - www.sjefsmeets.nl

Keukenstudio op maat - www.keukenstudioopmaat.nl

Metaalcenter Driessen B.V. - www.mcdriessen.nl

TAL Techniek Carrosseriebouwbedrijf - www.taltechniek.nl

Traiser Trailerservice - www.traiser.nl

VIABASSIE Spellen - www.viabassie.nl

Frans Ogier Tweewielers - www.fransogier-2wielers.nl

Garage Bongers V.O.F. - www.garagebongers.nl

Le Type Damesmode - www.letype.nl

Café Aod Bosseve - www.aodbosseve.nl

Bakker Vries - www.bakkervries.nl

Buco Wooncentrum - www.buco-wooncentrum.nl

Autoservice Pascal Knapen - www.apkweert.nl

Hewo Raamdecoratieshop - www.raamdecoratieshop.nl

SCX Solar - www.scx-solar.eu

L.R. Montagebedrijf - loekramaekers@kpnmail.nl

Restaurant DE TOS - www.restaurantdetos.nl

Meubelstoffeerderij P. Konings - www.konings-weert.nl

Las- en Constructiebedrijf Eric Kuepers

Anytime Fitness Weert - https://www.anytimefitness.nl/gyms/nl-1027/weert-centrum-limburg-6004-at/

Eetcafé De Apostel - www.eetcafedeapostel.nl

SolarMundo Duurzaam advesbureau - www.solarmundo.nl

De Soos - www.desoosweert.nl

Kupers - www.kupers.nu

Bonten administratie, belastingen & advies - www.bonten-advies.nl

Stephan Laenen Makelaardij - www.laenen.nl

Kapsalon Marlie - https://www.kapsalonmarlie.nl/

Ligro Zonwering - www.ligro.nl

IJzerhandel Gruythuysen B.V. - www.gruyhuysen.nl

Hoveniersbedrijf Ogier - ingridogier@gmail.com

Dames-en Herenkapsalon Happy Hair

Becs IT Services - www.becs.nl

Hubo de Koster - stramproy@hubo.nl

Nijs Zonwering - www.nijszonwering.nl

Pedicure- en Schoonheidssalon Paula Aspers

Carool Platteel Hair & Beauty (via Facebook)

BMN | BOUWMATERIALEN - www.bmn.nl

Living 63 Dameskleding/Woonaccessoires (via Facebook)

Maarten Prinsen - maarten.prinsen@gmail.com

Kapsalon Wolter

Conta-Clip - www.conta-clip.nl

Peter van Deuren Administratie & Belastingadvies - www.vandeurenab.nl

Confectie & Borduur Atelier Mia Kursten-Verhagen - www.kurstenconfectie.nl

Peeters Cooltech Airconditioning - www.peeters-cooltech.nl

Lammers Beton - www.lammersbeton.nl

Elektro Aspers Peulen - www.elektroasperspeulen.nl

Rens Lemmers Verhuur - www.renslemmersverhuur.nl

Boomkwekerij Jan Winkelmolen - janwinkelmolen.nl

Peter van Aubel Gas &  Lastechniek - www.aubel-glt.nl

Peter Stultiëns Banden BV - www.stuband.nl

Casa Domani Meubelagenturen - www.casadomani.nl

Instant Beauty Nagelstyling en permanente make-up - www.instantbeauty.nl

Wasmachine Reparatie Service Weert

Taverne de Oude Munt - www.tavernedeoudemunt.nl

Huisdierenhotel De Hegge - www.dehegge.nl

Bart Bloemwerken - www.bartbloemwerken.nl

Alvado Bedrijfskleding B.V. - www.alvado.nl / www.verzorgingskleding.nl

Donkers Bouwservice - www.bouwbedrijfdonkers.nl

Fysiotherapie Boshoven - www.fysiotherapieboshoven.nl

Cafetaria / IJssalon Smulhoven

Dwars Makelaars BV - www.dwarsmakelaars.nl

The athlete’s foot - www.theathletesfoot.nl

Gielis & Lenaers, Accountants en Belastingadviseurs - www.gielislenaers.nl

Expert Nederweert - www.expert.nl/nederweert

Vos Bouwservice

ROVO Houthandel – Bouwmaterialen - www.rovohout.nl

Kefee de Hermeni-j - cafedeharmonie.nl

Nieuwesteeg Montage & Electro - www.nieuwesteegmontage.com

Timmerbedrijf Weert - www.timmerbedrijfweert.com

KNEEPKENS Automaterialen - www.kneepkens-weert.nl

Baens Metaal Techniek - www.baensmetaaltechniek.nl

Ontzorgkracht, Peggy Curvers - www.ontzorgkracht.nl

Wijnhuis Beaugrim - www.beaugrim.nl

Zuiderhuis - www.zuiderhuis.nl

Raaijmakers Tegelwerken - https://www.tegelzetter-weert.nl/

Notariaat in de Tiendschuur - www.notariaatindetiendschuur.nl

Café ’t Swaentje - https://www.facebook.com/SwaentjeWeert

Grosfeld Interieurbouw, Timmerwerken en Trappen - www.grosfeld-interieurbouw.nl

Wullems Constructie & Plaatwerken - www.wullems.nl

Litjens Vormgeving - info@litjensvormgeving.nl

Fysio LifeStyle Weert - www.lshp-weert.nl

Edith Rietra, Praktijk voor fysiotherapie - www.fysiotherapierietra.nl

Fourtress - www.fourtress.nl

Gebr. Barents, Stukadoors- & Afbouwbedrijf - www.gebrbarents.nl

Dakdekkersbedrijf Willems - www.dakdekkerlimburg.nl

Gotcha Weert - www.gotcha-weert.nl

ANW auto’s - www.anwautos.nl

Eric Mertens Optiek - www.ericmertensoptiek.nl

Huijerjans Klussenbedrijf Weert - www.hkweert.nl

Roel Litjens Tuinen - www.roellitjenstuinen.nl

Beautiek Esperance - www.schoonheidssalon-esperance.nl

Café Tramhalt - tramhaltweert.nl

Paardensportcentrum Laar - www.paardensportcentrumlaar.nl

Restaurant “De Wildenberg” - www.goudreinetweert.nl

Zaal Don Bosco - www.zaaldonbosco.nl

icoon-brokwagters-rood