VASTELAOVENDJVEREINIGING

BOSSEVE / WIEËRT

Anno 1963

VASTELAOVENDJVEREINIGING

BOSSEVE / WIEËRT

Anno 1963

ADVERTIEËRDERS ‘t Brökwagtersbukske 2020

icoon-brokwagters-rood

b-mediagroep, www.bmediagroep.nl

Clement Metaal & Techniek, www.clement-weert.nl

Gerits Timmerwerken, www.timmerbedrijfgerits.nl

Piante Di Domani Tuinplantengroothandel, www.piantedidomani.nl

Made by Sacha!, www.madebysacha.nl

Beauty 4 You Hairstudio, www.beauty4youweert.nl

Administratiekantoor Weert.com, www.administratiekantoorweert.com

Ivan’s Woodwork, www.ivanswoodwork.nl

Keukenstudio op maat, www.keukenstudioopmaat.nl

Expert Nederweert, www.expert.nl/nederweert

Vos Bouwservice

CS Bewindvoering, csbewindvoeringweert.nl

SolarMundo Duurzaam adviesbureau, www.solarmundo.nl

De Soos, www.desoosweert.nl

Studio Gezien, (via Facebook)

Apotheek Boshoven B.V., apotheekboshoven.leef.nl

Schreven Penders Timmerbedrijf, www.schreven-penders.nl

Adriaens Molenbouw Weert bv, www.adriaensmolenbouw.nl

Your Concept Full-service Internet, www.yourconcept.nl

Dave Slot Tuinen, www.daveslottuinen.nl

Restaria JACO, www.restariajaco.nl

Hannelore Meens Voetverzorging

Zentec Technische Ondersteuning, www.staalbedrijf.com

Veugelers Timmerwerken, info@veugelersbouwservice.nl

Multisign2 Belettering en Vormgeving, www.multisign2.nl

Mertens Meubelstoffering, www.mertensweert.nl

Meubel Nieuwe Stijl, www.meubelnieuwestijl.nl

Tuincentrum “’t Tunnelke”, www.tunnelke.nl

WeerterHeideVlees, www.weerterheidevlees.nl

Metaalcenter Driessen B.V., www.mcdriessen.nl

BCM Music Systems, www.bcmmusic.nl

Autobedrijf Jan Greijmans B.V., www.mazdagreijmans.nl

Aspers Installatietechniek, www.aspersinstallatietechniek.nl

Transceptor Technology, www.transceptor.technology

Kupers, www.kupers.nu

Hondenuitlaatservice FF SNUF LL, www.ffsnufll.nl

Elektro Peulen B.V., www.peulenbv.nl

SmitsVandenBroek Adviseurs | Accountants, www.smitsvandenbroek.nl

Restaurant “De Wildenberg”, www.goudreinetweert.nl

PAFRA Binnen- en buitentegels, www.pafrategels.nl

Sjef Smeets B.V. Schildersbedrijf, Glashandel, Woninginrichting, www.sjefsmeets.nl

TAL Techniek Carrosseriebouwbedrijf, www.taltechniek.nl

VIABASSIE Spellen, www.viabassie.nl

Frans Ogier Tweewielers, www.fransogier-2wielers.nl

Garage Bongers V.O.F., www.garagebongers.nl

Le Type Damesmode, www.letype.nl

Café Aod Bosseve, www.aodbosseve.nl

Bakker Vries, www.bakkervries.nl

Buco Wooncentrum, www.buco-wooncentrum.nl

Giel Ogier Elektro, www.ogier-weert.nl

Hewo Raamdecoratieshop, www.raamdecoratieshop.nl

SCX Solar, www.scx-solar.eu

L.R. Montagebedrijf, loekramaekers@kpnmail.nl

Restaurant DE TOS, www.restaurantdetos.nl

Meubelstoffeerderij P. Konings, www.konings-weert.nl

De Gaper Drogisterij en Parfumerie

Las- en Constructiebedrijf Eric Kuepers

Anytime Fitness Weert - https://www.anytimefitness.nl/gyms/nl-1027/weert-centrum-limburg-6004-at/

Andy Tullemans Constructie-Plaatwerk BV, www.tullemans.nl

Eetcafé De Apostel, www.eetcafedeapostel.nl

Stephan Laenen Makelaardij, www.laenen.nl

Bonten administratie, belastingen & advies, www.bonten-advies.nl

Becs IT Services, www.becs.nl

Hubo de Koster, stramproy@hubo.nl

Nijs Zonwering, www.nijszonwering.nl

Eric Mertens Optiek, www.ericmertensoptiek.nl

Zaal Don Bosco, www.zaaldonbosco.nl

 

Pedicure- en Schoonheidssalon Paula Aspers

Carool Platteel Hair & Beauty (via Facebook)

BMN | BOUWMATERIALEN, www.bmn.nl

Living 63 Dameskleding/Woonaccessoires (via Facebook)

Maarten Prinsen, maarten.prinsen@gmail.com

Kapsalon Wolter

Conta-Clip, www.conta-clip.nl

Peter van Deuren Administratie & Belastingadvies, www.vandeurenab.nl

Confectie & Borduur Atelier Mia Kursten-Verhagen, www.kurstenconfectie.nl

Peeters Cooltech Airconditioning, www.peeters-cooltech.nl

Lammers Beton, www.lammersbeton.nl

Elektro Aspers Peulen, www.elektroasperspeulen.nl

Casa Domani Meubelagenturen, www.casadomani.nl

Instant Beauty Nagelstyling en permanente make-up, www.instantbeauty.nl

Wasmachine Reparatie Service Weert

Taverne de Oude Munt, www.tavernedeoudemunt.nl

Huisdierenhotel De Hegge, www.dehegge.nl

Bart Bloemwerken, www.bartbloemwerken.nl

Alvado Bedrijfskleding B.V., www.alvado.nl / www.verzorgingskleding.nl

Donkers Bouwservice, www.bouwbedrijfdonkers.nl

Gielis & Lenaers, Accountants en Belastingadviseurs, www.gielislenaers.nl

Fysiotherapie Boshoven, www.fysiotherapieboshoven.nl

Cafetaria / IJssalon Smulhoven

René Dwars Makelaardij, www.renedwars.nl

The athlete’s foot, www.theathletesfoot.nl

John van der Feesten Dranken en Party-rent, www.vanderfeesten.nl

Ton van Haperen Grondwerken & Machineverhuur

Roel Litjens Tuinen, www.roellitjenstuinen.nl

Café-zalen “Bee-j Bertje”, www.beejbertje.nl

Timmerbedrijf Weert, www.timmerbedrijfweert.com

Wijnhuis Beaugrim, www.beaugrim.nl

Zuiderhuis, www.zuiderhuis.nl

Marlies van Donschot Medisch Pedicure, www.pedicureweert.nl

Raaijmakers Tegelwerken

Kapsalon Marlie

Ligro Zonwering, www.ligro.nl

IJzerhandel Gruythuysen B.V., www.gruyhuysen.nl

Hoveniersbedrijf Ogier, ingridogier@gmail.com

Dames-en Herenkapsalon Happy Hair

Gebr. Barents, Stukadoors- & Afbouwbedrijf, www.gebrbarents.nl

Rens Lemmers Verhuur, www.renslemmersverhuur.nl

Boomkwekerij Jan Winkelmolen, janwinkelmolen.nl

Peter van Aubel Gas &  Lastechniek, www.aubel-glt.nl

Peter Stultiëns Profile Tyrecenter, www.profiletyrecenter.nl

Kefee de Hermeni-j, cafedeharmonie.nl

KNEEPKENS Automaterialen, www.kneepkens-weert.nl

Baens Metaal Techniek, www.baensmetaaltechniek.nl

R.T. Dakservice, richardtimmermans66@hotmail.com

Huijerjans Klussenbedrijf Weert, www.hkweert.nl

Schoonheidssalon Esperance, www.schoonheidssalon-esperance.nl

Koser Montage B.V., www.koser.nl

Café Tramhalt, tramhaltweert.nl

Paardensportcentrum Laar, www.paardensportcentrumlaar.nl

Notariaat in de Tiendschuur, www.notariaatindetiendschuur.nl

Café ’t Swaentje, https://www.facebook.com/SwaentjeWeert

Grosfeld Interieurbouw, Timmerwerken en Trappen, www.grosfeld-interieurbouw.nl

Wullems Constructie & Plaatwerken, www.wullems.nl

Woningkeur Weert, www.woningkeurweert.nl

LifeStyle health & prevention Weert, www.lshp-weert.nl

Edith Rietra, Praktijk voor fysiotherapie, www.fysiotherapierietra.nl

Fourtress, www.fourtress.nl

Luncherie Wi-j ésj?, (via Facebook)

Gotcha Weert, www.gotcha-weert.nl

Dakdekkersbedrijf Willems, www.dakdekkerlimburg.nl

Allround Kapsalon Hair‘nStyle, www.hairnstyle.nl

AD Autobedrijf ANW auto’s, www.anwautos.nl

 

icoon-brokwagters-rood